خلعتبری: بی انصافی است تقصیرها را گردن منصوریان بیندازیم، این نتایج جبران نشود، خودمان زیر سوال می رویم

محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن به دفاع از سرمربی این تیم پرداخت و گفت که سرمربی سبزپوشان اصفهانی مقصر ناکامی های اخیر ذوبی ها نیست.

خلعتبری: بی انصافی است تقصیرها را گردن منصوریان بیندازیم، این نتایج جبران نشود، خودمان زیر سوال می رویم

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به شکست تیمش برابر مس کرمان در جام حذفی گفت: ما در این بازی نمایش خوبی نداشتیم، ولی مس کرمان بازی خوبی را انجام داد و از موقعیت هایش استفاده کرد. در این بازی به دلیل اشتباهاتی که داشتیم شکست خوردیم و بعد از بازی هم احساس بسیار بدی داشتیم، ولی دیگر کاری نمی توان کرد و باید این باخت را فراموش کنیم. ما بازی سختی برابر شهر خودرو داریم و حالا خودمان را از لحاظ ذهنی آماده نموده ایم تا برابر این تیم نتیجه لازم را بگیریم.

وی درباره انتقادهایی که از علیرضا منصوریان می گردد، تأکید کرد: منصوریان همواره در کوشش است تا بهترین و آماده ترین بازیکنان را به زمین بفرستد، اما وقتی ما نتوانیم خواسته های فنی سرمربی را در زمین پیاده کنیم طبیعتاً با مشکل روبرو می شویم. همه ما در برد و باخت ها سهیم هستیم و این بی انصافی است که تقصیرها را گردن منصوریان بیندازیم. متأسفانه در چند بازی هم بدشانسی آوردیم، ولی حالا باید کوشش کنیم تا نتایج خوبی در بازی های آینده بگیریم. همه ما قبل از آغاز فصل این ادعا را داشتیم که از چند تیم پیشنهاد داریم و اگر این نتایج را جبران نکنیم خودمان زیر سؤال خواهیم رفت.

خلعتبری با بیان اینکه ذوب آهن بازی سختی برابر شهر خودرو در پیش دارد، گفت: با تیمی بازی داریم که بازیکنانی باکیفیت و یک کادر فنی کاربلد دارد، ولی محکوم به برد هستیم تا وضعیت مان تا حدودی بهتر گردد. البته شک ندارم که شرایط ذوب آهن تغییر خواهد نمود. من در این زمینه نگران نیستم، چون تیم خوبی داریم. امیدوارم در این بازی خانگی هم شهر خودرو را ببریم تا شرایط مان بهتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلعتبری: بی انصافی است تقصیرها را گردن منصوریان بیندازیم، این نتایج جبران نشود، خودمان زیر سوال می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلعتبری: بی انصافی است تقصیرها را گردن منصوریان بیندازیم، این نتایج جبران نشود، خودمان زیر سوال می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید