تیم کوک و جف بیزوس آشتی کردند ، فروش آیفون های نو در آمازون شروع شد

به گزارش انجمن آقای شرفی، پس از مدت ها اختلاف و قهر بین تیم کوک و جف بیزوس، به نظر می رسد این دو مدیر سرشناس سیلیکون ولی بالاخره با یکدیگر دست دوستی داده اند.

تیم کوک و جف بیزوس آشتی کردند ، فروش آیفون های نو در آمازون شروع شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قرار است آمازون آیفون های نو را پس از یک جنگ طولانی و پیچیده با اپل عرضه می نماید

پیش از این، آمازون تنها تعداد محدودی از محصولات اپل را می فروخت که عمدتا شامل کامپیوترهای مک و بیتس بود. اکنون به عنوان بخشی از این معامله، فروشندگان سوم شخص در آمازون که می خواهند محصولات اپل یا بیتس را به فروش برسانند، باید به فروشندگان مجاز اپل تبدیل شوند، که به کاهش جعلی بودن محصولات یاری خواهد نمود.

آمازون اعلام نموده که به زودی آخرین نسخه آیفون را به فروش می رساند، یک سخنگوی آمازون این موضوع را به طور رسمی تایید کرد. آمازون قراردادی را با اپل برای ارائه آخرین محصولات آیفون امضا نموده است. این یعنی به زودی محصولات اپل به وسیله آمازون به فروش می رسد، از جمله نوترین آیفون و آیپاد اپل.

این اولین بار است که آمازون نوترین آیفون و آیپادها را به مشتریان می فروشد. سخنگوی آمازون در این خصوص گفت: آمازون به طور مداوم برای افزایش تجربه بهتر مشتری کوشش می نماید و یکی از راه هایی که ما انجام می دهیم، افزایش انتخاب محصولاتی است که ما می دانیم مشتریان از ما می خواهند. ما انتظار داریم محصولات متنوعی از محصولات اپل و بیتس را در سطح دنیا توسعه دهیم.

آمازون در حال حاضر به طور مستقیم طیف گسترده ای از کامپیوترها و لوازم جانبی اپل را به فروش گذاشته است. یکی از موارد برجسته، فروش هوم پاد اپل است که رقیبی جدی برای امازون اکو نیز محسوب می گردد.

این اتفاق در شرایط انجام می گردد که از مدت ها پیش بین آمازون و اپل درگیری هایی وجود داشت. به عنوان مثال، آمازون سال 2015 میلادی فروش تلویزیون های اپل را متوقف کرد، چیزی که در آن موقع جنگ بین غول های فناوری نامیده می شد.

به عنوان بخشی از این معامله، تنها خرده فروشی هایی که به وسیله اپل مجوز دریافت نموده اند می توانند محصولات اپل را در Amazon.com بفروشند. این یک تغییر نو است که در ایمیل به فروشندگان اعلام شده است.

*رویا پاک سرشت

منبع: انتخاب

به "تیم کوک و جف بیزوس آشتی کردند ، فروش آیفون های نو در آمازون شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم کوک و جف بیزوس آشتی کردند ، فروش آیفون های نو در آمازون شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید