تصویر و جزئیات 11 شرط جدید استراماچونی ، پاسخ استقلال

به گزارش انجمن آقای شرفی، وکلای سرمربی ایتالیایی استقلال شروط او را برای بازگشت به این تیم اعلام کردند.

تصویر و جزئیات 11 شرط جدید استراماچونی ، پاسخ استقلال

به گزارش انجمن آقای شرفی به نقل از فارس، حدود دو هفته پیش آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال به خاطر تعویق در پرداخت حقوقش و مشکلاتی که نحوه پرداخت استقلالی ها برای او در ایتالیا ایجاد نموده بود، اقدام به فسخ قراردادش کرد و به ایتالیا بازگشت. با این حال مدیران استقلال پس از کش وقوس های فراوان، اواخر هفته گذشته توانستند از راستا قانونی حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیمشان را پرداخت نمایند تا امیدها برای بازگشت استراماچونی افزایش یابد. با این حال چند روزی است که از این اتفاق می گذرد و هنوز خبری از زمان بازگشت استراماچونی نشد.

در همین رابطه، شروط جدید استراماچونی برای بازگشت به استقلال از سوی وکلای این بازیکن به باشگاه ارسال شده که متن ترجمه شده آن را در ادامه می خوانید:

  • پاسخ باشگاه استقلال به 11 شرط استراماچونی

باشگاه استقلال در واکنش به شروط یازده گانه سرمربی ایتالیایی اش اعلام نمود: آندره آ استراماچونی، سرمربی محترم تیم فوتبال استقلال در مصاحبه های متعدد پس از ترک ایران اعلام و تاکید نموده بود که اگر دستمزدش به طریقی که تعیین گردد از طرف باشگاه استقلال بوده و به وسیله حساب بانکی او در ایتالیا پرداخت گردد، مسئله ای برای بازگشت به تهران نخواهد داشت و پس از دریافت وجه بلافاصله به ایران می آید. صرف نظر از مسائل و مشکلاتی که باشگاه استقلال جهت تحقق این شرط بسیار سخت در موقعیت تحریم متحمل شده، متاسفانه پس از واریز وجه به حساب استراماچونی هنوز بازگشت ایشان به ایران اجرایی نشده است. همچنین صبح یکشنبه نامه ای با 11 شرط توسط وکیل ایشان برای باشگاه استقلال ارسال شده که جهت تنویر افکار عمومی و ارتباط شفاف با طرفداران عزیز در زیر شروط استراماچونی و پاسخ باشگاه استقلال منتشر شده است:

بند اول: کاهش مدت قرارداد، از دو ساله به یکساله، یعنی تا 11 خرداد 1399

پاسخ باشگاه: قبلا با این شرط به دلیل خواست طرفداران موافقت شده است.

بند دوم: مبلغ قرارداد جدید باید 470 هزار یورو باشد. که از این مبلغ 437/500 یورو بابت پرداخت حقوق، مطابق با قرارداد کاری قبلی، 12/500 یورو بابت بلیت های کنسل شده یا استفاده نشده و 20 هزار یورو برای هزینه وکیل خواهد بود.

پاسخ باشگاه: مانده مبلغ قرارداد قبلی با جمع مبالغ واریزی باشگاه دارای مغایرت است.

بند سوم: بلافاصله بعد از امضای نهایی قرارداد، کل مبلغ فوق الذکر باید به صورت یکجا، به شیوه ای مشابه و به شماره حساب آخرین پرداخت واریز گردد. استراماچونی و دستیارانش تا زمانی که کل مبلغ فوق را دریافت ننمایند، به تهران نخواهند آمد.

پاسخ باشگاه: سوای اختلاف اساسی با عرف معمول در دنیا فوتبال، باشگاه استقلال اعلام می کند همانگونه که تا به امروز مبلغ قابل توجهی از حق الزحمه استراماچونی و همکارانش را پرداخت نموده، از این پس نیز حقوق ماهیانه به صورت مرتب و در موعد مقرر به حساب واریز خواهد شد.

بند چهارم: هزینه اجاره آپارتمان های سرمربی و دستیارانش تا خرداد 1399 به طور یکجا توسط باشگاه پرداخت گردد.

پاسخ باشگاه: همچنان که قبلا مسئله ای در این مورد وجود نداشته، هزینه اجاره آپارتمان ایشان از شش ماه قبل تا پایان آذر 1398 پرداخت شده بود و در ادامه هم این روال انجام خواهد گرفت.

بند پنجم: تا پایان قرارداد (5 ماه دیگر) چهار بلیت رفت و برگشت بیزینس برای سرمربی و خانواده اش تهیه گردد.

پاسخ باشگاه: جهت حسن نیت باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با این شرط موافقت می گردد.

بند ششم: تا پایان قرارداد چهار بلیت اکونومی برای دستیاران استراماچونی تهیه گردد.

پاسخ باشگاه: مثل پاسخ به بند پنج

بند هفتم: باید مبلغ خالص 900 هزار یورو از سوی باشگاه استقلال برای انتقال بازیکنان جدید در جابجایی زمستانی سرمایه گذاری گردد.

پاسخ باشگاه: همان طور که بارها در جلسات حضوری به استراماچونی تاکید شده بود، بودجه باشگاه برای جذب بازیکنان جدید خارجی حدود 500 هزار یورو خواهد بود.

بند هشتم: پرداخت حقوق بازیکنان در موعد مقرر و تعهد برای پرداخت دستمزدها آنها در ادامه فصل توسط باشگاه

پاسخ باشگاه: همان طور که از ابتدای فصل باشگاه کوشش نموده تا تمام مطالبات گذشته بازیکنان را پرداخت کند، اکنون هم نسبت به تعهداتش پایبند است و همه کوشش خود را در این مورد انجام خواهد داد.

بند نهم: تعهد باشگاه برای دریافت ویزای کار مربیان

پاسخ باشگاه: ویزای کار ایشان مدت ها قبل صادر شده است.

بند دهم: کادر ایتالیایی در صورت سفر برای ترک تهران مسئله ای نداشته باشند.

پاسخ باشگاه: مسئله ای بابت ورود و خروج ایشان وجود نداشته. به عنوان مثال حتی ایشان بدون اطلاع باشگاه دو هفته قبل تهران را ترک کردند.

بند یازدهم: همه مفاد و شرایط قرارداد کاری قبلی که اخیرا پایان یافته است با مفاد و شرایط جدید تنظیم و تعدیل خواهد شد.

در پایان این نامه با حروف درشت تاکید شده: شروط فوق قابل مذاکره نبوده و تنها از طرف ما قابلیت اصلاح خواهد داشت. در ضمن این شروط تنها در صورتی دارای اعتبار است که مراتب موافقت با آن، از سوی باشگاه استقلال تا 24 ساعت آینده به وسیله ایمیل به ما ابلاغ گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصویر و جزئیات 11 شرط جدید استراماچونی ، پاسخ استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر و جزئیات 11 شرط جدید استراماچونی ، پاسخ استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید