تداوم شناورسازی ساعت کاری ادارات تهران، تنظیم ساعت کار مدارس طبق روال گذشته

به گزارش انجمن آقای شرفی، استاندار تهران با تأکید بر اینکه طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در حال حاضر اجرا می گردد و تداوم خواهد داشت، گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می گردد.

تداوم شناورسازی ساعت کاری ادارات تهران، تنظیم ساعت کار مدارس طبق روال گذشته

به گزارش ایسنا، علیرضا فخاری، در تشریح روند بهره گیری از شناورسازی برای کاهش بار ترافیک به ویژه در مهرماه و بازگشایی مدارس گفت: در استان تهران قائل به شناورسازی ساعات آغاز به کار دستگاه های مختلف هستیم و در حال حاضر نیز اجرا می گردد. طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی مدل موفقی در کنترل ترافیک است و ضرورت دارد این طرح ادامه یابد.

وی اضافه نمود: به این ترتیب صبح ها از ساعت 7 تا 9 صبح برای افرادی که می توانند وقت خود را تنظیم نمایند به مسئولین ادارات این اختیار داده شده که نسبت به اعمال شناورسازی آغاز به کار اقدام نمایند.

استاندار تهران ادامه داد: به نظر می رسد شناورسازی ساعت آغاز به کار ادارات هنوز به عادت گذشته نرسیده و چنانچه منظم گردد از این مشکل بیرون می آییم. سال گذشته این طرح موجب کاهش 30 درصد ترافیک صبحگاهی در تهران شد که کوشش داریم با مدیریت ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی سال جاری این طرح را با کیفیت بهتری اجرا کنیم.

استاندار تهران درباره ساعت آغاز به کار مدارس نیز گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می گردد و مسئله ای در این زمینه وجود ندارد.

منبع: فرارو

به "تداوم شناورسازی ساعت کاری ادارات تهران، تنظیم ساعت کار مدارس طبق روال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم شناورسازی ساعت کاری ادارات تهران، تنظیم ساعت کار مدارس طبق روال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید