ال جی با LG tiiun گیاهان را به فضای داخلی خانه می آورد

به گزارش انجمن آقای شرفی، تقریباً سه سال است که بسیاری از ما برای گذراندن وقت در خانه ماندگار شده ایم. این تغییر قابل توجه در میان تغییرات دیگر منجر به انفجار علاقه به دکوراسیون داخلی و شخصی سازی محیط زندگی فرد شده است. یکی از محبوب ترین سبک های دکور در حال حاضر، planterior نام دارد؛ یعنی ترکیبی از کلمه گیاه و داخلی. اصطلاح planterior به معنای آوردن طبیعت به داخل خانه، ایجاد فضاهای باشکوه و سرسبز با استفاده از فضاهای زنده گیاهان، گل ها و درختچه ها است.

ال جی با LG tiiun گیاهان را به فضای داخلی خانه می آورد

داشتن انواع گیاهان مختلف، از ساکولنت های بیابانی و گیاهان استوایی گرفته تا درختان کوچک و خزنده، جذابیت بصری آنی را به اتاق می بخشد. زندگی گیاهی مجموعه ای از رنگ ها، شکل ها و بافت ها و بعلاوه رایحه های دلپذیر را ارائه می دهد که می توان آنها را با سلیقه شخصی ترکیب کرد و حس زیبایی هنری و رفاه را به خانه تان افزود.

همکاری برای انجام این امر، و میل به تحقق بخشیدن به خانه ای سبزتر به وسیله اولویت دادن به بازیافت و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست، روند رشد گیاهان، سبزیجات و گل های خودتان است. ال جی برای آسان ترین تجربه رشد خانگی، دستگاه tiiun و tiiun mini را ارائه می نماید. این نوآوری ها پرورش سبزی های تازه را بدون زحمت ارائه می دهند؛ حتی اگر در شگفتی های باغبانی کاملاً تازه کار باشید.

کلید سهولت و اثربخشی tiiun کیت های بذر ابتکاری و بسیار راحت ال جی هستند که بر اساس تحقیقات عمیق این شرکت در زمینه کشت گیاهان ایجاد شده اند. LG tiiun با استفاده از کیت های بذر، همراه با آب و مکمل های تغذیه ای و روشنایی LED، به کاربران این امکان را می دهد که گیاهان، سبزیجات و گل ها را تنها در چهار تا هشت هفته بدون احتیاج به خاک و کثیف کاری پرورش دهند.

علاوه بر این، tiiun از سیستم کنترل آب و هوای انعطاف پذیر استفاده می نماید که از کمپرسور اینورتر معروف شرکت برای تنظیم اتوماتیک دما برای رشد مطلوب گیاه استفاده می نماید. کاربران بعلاوه می توانند به راحتی با اتصال دستگاه به برنامه LG ThinQ، کل فرآیند کشت گیاه را مدیریت نمایند. آن ها اعلان هایی درباره سطح آب، دما و روشنایی دریافت می نمایند و در خصوص نحوه پیشرفت گیاهانشان به روز نگه داشته می شوند.

برای کسانی که خانه ها یا آپارتمان های کوچک تری دارند، یا کسانی که فقط می خواهند جادوی طبیعت را در محل کارشان در اتاق یا دفتر کارشان ببینند، LG tiiun mini یک راه چاره عالی است. مینی tiiun نسبت به مدل با میزان استاندارد جمع و جورتر، با پرورش راحت گیاهانی که می توان از آنها به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی مغذی یا به عنوان دکوراسیون طبیعی لذت برد، سبک زندگی خانه و مصرف نمایندگان را غنی می نماید. از زمان عرضه اخیر خود، tiiun mini توجه میلیون ها نفر را در سراسر دنیا به خود جلب نموده است؛ به ویژه افرادی که در روند زندگی هماهنگ با طبیعت پیشرو هستند.

ال جی tiiun که نوآوری برای زندگی بهتر است، رشد گیاهان را راحت تر و فضاسازتر از همواره نموده است، دسته نوی از لوازم خانگی با نام harvester ایجاد نموده که به معرفی مفهومی نو در زندگی خانگی یاری می نماید. ال جی با ارائه ارزش های نو و تجربیات مشتری به خلق محصولاتی که زندگی روزمره را بهبود می بخشد و راه را برای آینده ای پایدار برای همه هموار می نماید، ادامه خواهد داد.

منبع: فوت و فن

به "ال جی با LG tiiun گیاهان را به فضای داخلی خانه می آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال جی با LG tiiun گیاهان را به فضای داخلی خانه می آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید