اعتراض به لغو بازی های لیگ برتر به خاطر مرگ ملکه

به گزارش انجمن آقای شرفی، تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس به لغو بازی های هفته جاری لیگ برتر جزیره به علت مرگ ملکه الیزابت، مورد استقبال همه شهروندان انگلیسی قرار نگرفته است.

اعتراض به لغو بازی های لیگ برتر به خاطر مرگ ملکه

اتحادیه طرفداران فوتبال انگلیس (FSA) با انتشار بیانیه ای مراتب نارضایتی خود نسبت به لغو بازی های هفته هفتم لیگ برتر جزیره به علت مرگ ملکه الیزابت را ابراز داشت. در پی مرگ دارنده طولانی ترین دوران سلطنت در تاریخ سلسله پادشاهی انگلیس، تمامی بازی های فوتبال در این کشور شامل، لیگ برتر و دسته های پایین تر به نشانه احترام به خاندان سلطنتی لغو شد. این تصمیم در حالی اتخاذ شد که بسیاری از طرفداران برای سفر و اقامت در شهر هایی که تیم محبوب شان بازی دارد، متحمل هزینه شده بودند. علاوه بر این به تعویق افتادن بازی ها، برای بسیاری از باشگاه ها با ضرر و زیان اقتصادی همراه خواهد بود. در این میان، اما بازی های سایر رشته های ورزشی از جمله لیگ راگبی، گلف و کریکت در این هفته برگزار خواهد شد و همین مسئله بیشتر طرفداران معترض به لغو هفته هفتم لیگ برتر را ناراحت نموده است.

اتحادیه طرفداران فوتبال انگلیس در این خصوص بیانیه ای رسمی منتشر نموده که در آن آمده است: ما باور داریم که فوتبال در رویداد های برجسته ملی، چه جنبه شادی داشته باشند چه جنبه حزن و اندوه، همواره به برترین شیوه مردم را با یکدیگر متحد نموده است. نظر ما که با مقامات فوتبال هم مشترک بوده، این است که بیشتر طرفداران دوست داشتند این هفته به استادیوم ها بروند و در کنار دیگر طرفداران به ملکه ادای احترام نمایند. تصمیم اتخاذ شده از سوی مقامات فوتبال تصمیمی بی عیب و نقص نیست و به همین علت بسیاری از طرفداران احساس خواهند کرد که لغو بازی های این هفته، به منزله از دست رفتن یک فرصت عالی برای فوتبال جهت ادای احترام حاص خودش به ملکه بوده است.

انجمن آقای شرفی ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعتراض به لغو بازی های لیگ برتر به خاطر مرگ ملکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض به لغو بازی های لیگ برتر به خاطر مرگ ملکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید