کاهش زمان صدور گواهی نامه بین المللی به کمتر از 24 ساعت

به گزارش انجمن آقای شرفی، کانون #جهانگردی و اتومبیلرانی از صدور گواهی نامه بین المللی رانندگی تا کمتر از 24 ساعت تا 25 اسفندماه اطلاع داد.

کاهش زمان صدور گواهی نامه بین المللی به کمتر از 24 ساعت

به گزارش دنیای سفر روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: این خدمت که با تحویل مدارک تا کمتر از 24 ساعت در منزل همراه است، با توجه به افزایش تقاضا برای انجام سفرهای زمینی به خارج از کشور و احتیاج به دریافت گواهی نامه رانندگی بین المللی و پلاک ترانزیت خودرو، به منظور تسریع در ارائه خدمات صدور گواهی نامه های رانندگی بین المللی به صورت آنلاین ایجاد شده است.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان نماینده رسمی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و تنها مرجع صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی در ایران، با همکاری یکی از شرکت های خصوصی پست، زمان ارسال گواهی نامه هایی را که به وسیله درگاه اینترنتی https://idp.taci.ir ثبت می گردد از هفت روز کاری به حداکثر 24 ساعت برای منطقه ها 22 گانه تهران رسانده است.

سامانه صدور گواهی نامه رانندگی بین الملی تا 25 اسفند 1400 باز است و افرادی که درخواست خود را اینترنتی ثبت نمایند، پس از صدور گواهی نامه به وسیله کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در کمتر از یک روز مدرک خود را دریافت خواهند کرد.

منبع: دنیای سفر

به "کاهش زمان صدور گواهی نامه بین المللی به کمتر از 24 ساعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش زمان صدور گواهی نامه بین المللی به کمتر از 24 ساعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید