ورود سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای استقلال و پرسپولیس ، استقرار کارشناسان در باشگاه پرسپولیس

به گزارش انجمن آقای شرفی، بازرس کل امور ورزش، جوانان و میراث فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوع قراردادهای منعقده در دو باشگاه دولتی پرسپولیس و استقلال اطلاع داد.

ورود سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای استقلال و پرسپولیس ، استقرار کارشناسان در باشگاه پرسپولیس

به گزارش انجمن آقای شرفی به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، لقمان کیاپاشا با اشاره به ورود سازمان بازرسی برای آنالیز قراردادهای منعقده در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: از روز گذشته هیات بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در باشگاه پرسپولیس مستقر شده است.

وی ادامه داد: با استقرار هیات بازرسی، اندازه عایدی و هزینه کرد باشگاه و نحوه تنظیم و اجرای قراردادها از جمله موضوع حامیان اقتصادی، مورد نظارت و آنالیز قرار خواهد گرفت.

بازرس کل امور ورزش، جوانان و میراث فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر اینکه این سازمان با جدیت نسبت به آنالیز دقیق قراردادها با موضوع چگونگی تأمین اقتصادی اقدام و تا رسیدن به نتایج نهایی موضوع را پیگیری می نماید؛ تأکید کرد: طی چند روز آینده هیات بازرسی در باشگاه استقلال هم مستقر خواهد شد.

کیاپاشا با انتقاد از انعقاد قراردادها با بازیکنان قبل از معین عایدی باشگاه ها، گفت: ضرورت دارد بودجه بندی صحیح انجام و عایدی هر باشگاه بر اساس واقعیت محاسبه و سپس نسبت به هزینه اقدام گردد تا شاهد انباشت بدهی نباشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "ورود سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای استقلال و پرسپولیس ، استقرار کارشناسان در باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود سازمان بازرسی به موضوع قراردادهای استقلال و پرسپولیس ، استقرار کارشناسان در باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید