قول مساعد شهردار بجنورد برای حل مسائل کشتارگاه صنعتی دام

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرنگاران/خراسان شمالی شهردار بجنورد از عزم مدیریت شهری مرکز خراسان شمالی برای رفع کردن مسائل بهداشتی کشتارگاه صنعتی دام اطلاع داد.

قول مساعد شهردار بجنورد برای حل مسائل کشتارگاه صنعتی دام

هادی زارعی در ملاقات با مدیر کل دامپزشکی خراسان شمالی، با اشاره به اهمیت هماهنگی های بین بخشی و هم افزایی برای غلبه بر چالش های مدیریت شهری از جمله ارائه مطلوب خدمات عمومی و بهداشتی، آمادگی خود را برای کوشش در کاهش نواقص و مسائل و ارتقای سطح بهداشتی کشتارگاه صنعتی دام این شهر به عنوان تنها کشتارگاه صنعتی دام در استان اعلام نمود.

مدیرکل دامپزشکی استان نیز با توضیح مختصری از مسائل و موانع ارتقای سطح بهداشتی و خدمات رسانی کشتارگاه دام این شهر، حمایت و کوشش مضاعف شهردار و تیم مدیریت شهری بجنورد را برای حل این چالش ها خواهان شد.

به گزارش انجمن آقای شرفی، به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، دکتر سید محمدمهدی احمدی لزوم همکاری های بین بخشی و فرادستگاهی برای خدمت رسانی مطلوب به عموم مردم را یادآور شد و با اشاره به وظایف متنوع دامپزشکی در حمایت از فراوری، حفظ و ارتقای بهداشت عمومی و نظارت بر امنیت و سلامت غذا از مزرعه تا سفره، به طور اجمالی به بیان پیشنهادهای تعیین اجرایی دامپزشکی در قالب طرح ساماندهی کشتارگاه ها پرداخت و فرایند جاری و نواقص مهم بهداشتی کشتارگاه دام بجنورد را گوشزد کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که در دوره خدمت رسانی تیم جدید مدیریت شهری، همکاری های دامپزشکی و شهرداری بجنورد گسترش یابد و با تفاهم و درک متقابل، راهکارهای مشترک غلبه بر چالش های بهداشتی ازجمله در خصوص کشتارگاه صنعتی دام، طرح ریزی و به نحو مطلوب، اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قول مساعد شهردار بجنورد برای حل مسائل کشتارگاه صنعتی دام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول مساعد شهردار بجنورد برای حل مسائل کشتارگاه صنعتی دام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید