فونسکا: بازی خوبی مقابل فیورنتینا ارائه کردیم، می توانیم توپ را بهتر در اختیارمان داشته باشیم

به گزارش انجمن آقای شرفی، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رم با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل بنفش پوشان فلورانس، معتفد است تیمش می تواند در کنترل توپ بهتر عمل کند.

فونسکا: بازی خوبی مقابل فیورنتینا ارائه کردیم، می توانیم توپ را بهتر در اختیارمان داشته باشیم

به گزارش انجمن آقای شرفی، پائولو فونسکا که تیم تحت هدایتش شب گذشته (آدینه) در چارچوب هفته هفدهم سری A ایتالیا در استادیوم آرتمیو فرانکی با ارائه یک بازی حساب شده با نتیجه 4 بر یک میزبان خود، فیورنتینا را در هم کوبید، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا، گفت: باید بگویم که از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی هستم. این پیروزی مهمی بود. ما خودمان را به خوبی برای این بازی آماده نموده بودیم و دقیقاً همان کارهایی را کردیم که برایش برنامه ریزی نموده بودیم که کار آسانی نیست. فیورنتینا مقابل تیم های اینتر، یوونتوس و آتالانتا عالی بازی نموده بود اما ما در این ملاقات عملکرد خیلی خوبی از خود ارائه کردیم.

سرمربی پرتغالی رم که حالا شاگردانش با 35 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی این رقابت ها هستند و یکی از مدعیان قهرمانی به شمار می فرایند، در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: من تنها به بازی بعدی نگاه می کنم که این همواره مهترین چیز است. در چند ماه اخیر ما کارمان را به خوبی انجام داده ایم اما هنوز جای پیشرفت داریم، چیزهایی برای یادگیری وجود دارد و این بدین معناست که در حال حاضر تنها باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم. من هنوز احساس می کنم که می توانیم توپ را بهتر در کنترل خودمان داشته باشیم چون گاهی اوقات توپ را خیلی مفت از دست می دهیم.

وی ادامه داد: سیر تکاملی تیم خوب است، بازیکنان اعتماد به نفس پیدا نموده اند و حالا ایده های مان را باور دارند که این برای من مهمترین چیر است. برای تیمی در ایتالیا کار ساده ای نیست که مالکیت زیادی از توپ را در اختیار داشته باشد، اما تیم ما کم کم متوجه می گردد که چقدر داشتن مالکیت توپ به منظور یافتن کانال های پاس دادن، مهم است. ما رفته رفته در حال تغییر ذهنیت بازیکنان هستیم.

فونسکا همچنین در مورد هافبک 23 ساله تیمش که مورد توجه دو باشگاه اینتر و یوونتوس قرار گرفته است و در قراردادش بند فسخ 30 میلیون یووریی وجود دارد، گفت: پلگرینی بازیکن خیلی باهوشی است که در جریان بازی به دنبال یافتن فضاهای مناسب و زمان مناسب برای پاس دادن است. برای بازیکنی به این جوانی، عملکرد او تأثیرگذار است.

سرمربی جالوروسی در بخش دیگری از صحبت هایش با هشدار به شاگردانش که نباید مغرور شوند، تأکید کرد: باید به سیر تکاملی خودمان تعادل ببخشیم. ما در رده چهارم جدول هستیم اما هنوز به دستاوردی نرسیده ایم. ما حتی به نیمه فصل هم نرسیده ایم.

وی در خاتمه در مورد احتمال فعالیت باشگاه رم در نقل وانتقالات زمستاتی گفت: اگر ما بازیکنی بخواهیم که باعث بهبود سطح کیفی تیم گردد، باید از بازیکنانی که ما داریم، بهتر باشد و یافتن چنین بازیکنی در میانه فصل کار ساده ای نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فونسکا: بازی خوبی مقابل فیورنتینا ارائه کردیم، می توانیم توپ را بهتر در اختیارمان داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فونسکا: بازی خوبی مقابل فیورنتینا ارائه کردیم، می توانیم توپ را بهتر در اختیارمان داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید