فوتبال دنیا، ماسیمیلیانو آلگری: بعد از گلزنی به بیراهه رفتیم، مقابل منچستریونایتد باید متفاوت ظاهر شویم

فوتبال دنیا - ماسیمیلیانو آلگری از نتیجه بازی تیمش مقابل جنوا ابراز نارضایتی کرد.

فوتبال دنیا، ماسیمیلیانو آلگری: بعد از گلزنی به بیراهه رفتیم، مقابل منچستریونایتد باید متفاوت ظاهر شویم

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری پس از اولین توقف فصل یوونتوس در خانه اش مقابل جنوا در هفته نهم رقابت های سری A از عملکرد شاگردانش ابراز نارضایتی کرد.

سرمربی یوونتوس در انتها بازی گفت: خیلی ساده بازی را ترک کردیم. جنوا در بازی ماند و به جای ما که باید 2 بر صفر پیش می افتادیم، گل تساوی را به ثمر رساند. این اتفاق نباید رخ می داد چرا که سرنوشت اسکودتو در همین بازی ها تعیین می گردد. در نیمه دوم، بازیکنان به منچستریونایتد فکر می کردند و همین موضوع باعث شد خوابمان ببرد. بعد از گل تساوی از خواب بیدار شدیم و به شکل ناامیدانه ای آشفته بودیم.

آلگری در ادامه اضافه کرد: قبل از گل 10 دقیقه خوب بازی کردیم و بعد از گل کاملا به بیراهه رفتیم. به نظرم این نتیجه برای بیدار شدنمان خوب بود و همه باید به خوبی به یادشان بماند هیچ تیمی را نباید دستکم بگیرند. می توانستیم روی صحنه گل بازیکنان جنوا را خارج از محوطه کنترل کنیم. هیچ چیزی قبل از رفتن ما داخل زمین قطعی نمی گردد. نیمه اول نمایش نسبتاً خوبی ارائه کردیم و مالکیت خوبی داشتیم. می توانستیم اختلاف با ناپولی در رده دوم را بیش تر کنیم اما هم اکنون فاصله ممکن است کم گردد. مقابل منچستریونایتد باید شرایط متفاوت باشد. ما به دنبال پیروزی خواهیم بود. جنوا از نظر دفاعی خیلی خوب کار کرد. جدول رده بندی سری A

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ماسیمیلیانو آلگری: بعد از گلزنی به بیراهه رفتیم، مقابل منچستریونایتد باید متفاوت ظاهر شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ماسیمیلیانو آلگری: بعد از گلزنی به بیراهه رفتیم، مقابل منچستریونایتد باید متفاوت ظاهر شویم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید