ملاقات صیامی با رئیس فدراسیون دوومیدانی ترکیه

به گزارش انجمن آقای شرفی، روسای فدراسیون های دوومیدانی ایران و ترکیه با یکدیگر ملاقات کردند.

ملاقات صیامی با رئیس فدراسیون دوومیدانی ترکیه

به گزارش انجمن آقای شرفی، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی با سفر به ترکیه، با فاتیح چینتمار رئیس فدراسیون این کشور ملاقات و در مورد برقراری تعاملات دو طرفه و استفاده از طرفیت های دو کشور در جهت توسعه دوومیدانی گفت وگو و گفتگو داشت.

در این نشست؛ باتوجه به میزبانی کشور ترکیه برای بازی های کشورهای اسلامی و جام بالکان در سال آینده، طرفین در مورد برقراری تعاملات و حضور در این مسابقات با یکدیگر بحث و گفتگو داشتند.

صیامی درخصوص ارتباط تنگاتنگ با فدراسیون دوومیدانی کشور ترکیه گفت: در سال گذشته نیز از ظرفیت های کشور ترکیه استفاده کردیم و با حضور در رقابت ها در بخش جوانان اتفاقات خوبی برای رده های سنی رقم خورد. به همین علت سال جاری هم تصمیم داریم در مسابقات با کیفیتی که در تقویم این کشور وجود دارد شرکت کنیم. بعلاوه در نظر داریم اردوهای مشترکی با این کشور برگزار کنیم تا ضمن رسیدن ورزشکاران به آمادگی لازم از ظرفیت های هر دو کشور استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: در بخش آموزش نیز قرار است با دعوت از بعضی مدرسین که در مواد دوومیدانی و یا در رده سنی جوانان دارای مدال های جهانی هستند، از دانش آنها بهره مند شویم. بعلاوه در حوزه مدیریتی قطعا از برنامه ها و ساختار سیستم فدراسیون های یکدیگر استفاده خواهیم کرد، ضمن اینکه ظهر امر وز از قسمت های مختلف فدراسیون ترکیه بازدید به عمل آوردیم.

صیامی در خاتمه گفت: مقرر شد تیم ایران به عنوان میهمان در مسابقات جام بالکان حضور داشته باشد.

رئیس فدراسیون ترکیه نیز نسبت به همکاری برای حضور هر چه بهتر در رقابت های آینده و به خصوص مسابقات کشورهای اسلامی قول همکاری و مساعدت داد. وی اطمینان داد که دو طرف از ظرفیت های یکدیگر استفاده خواهند کرد.

با توجه به پیشنهاد رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران، منطقه آزاد کیش بعنوان یکی از نقاط مناسب کشورمان برای برگزاری اردوهای دوومیدانی در فصل سرما معرفی و با تصاویری که نمایش داده شد، رئیس فدراسیون ترکیه نیز به طور جدی از برگزاری اردوهای مشترک و متمرکز استقبال کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملاقات صیامی با رئیس فدراسیون دوومیدانی ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات صیامی با رئیس فدراسیون دوومیدانی ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید