خشم زلاتان از پاس گل طارمی!

به گزارش انجمن آقای شرفی، مهدی طارمی همچنان برترین بازیکن پورتو در لیگ قهرمانان اروپاست.

خشم زلاتان از پاس گل طارمی!

به گزارش ورزش سه، در ملاقات حساس شب گذشته در استادیوم دراگائو، کوشش چندباره ستاره ایرانی پورتو برای گلزنی در نهایت با پاس گل او به تک گل پورتو مقابل میلان منجر شد. طارمی که از ابتدای این مسابقه با دوندگی شدید آمادگی خود را به رخ مدافعان میلان کشیده بود، چهار بار تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربات پا و سر او با اختلاف اندک از کنار دروازه حریف عبور کردند تا چهره مغموم، اما امیدوار مهدی، تکراری ترین تصویر تلویزیون بین اسپورت باشد.

با این حال، گلزن ایرانی پورتو در دقیقه 65 زهر خود را به حریف ریخت و در پیروزی در یک دوئل هوایی با اسماعیل بن ناصر به صورت ناخودآگاه فرصت عالی را برای لوئیز دیاز وینگر چپ پورتو فراهم کرد تا این بازیکن برزیلی با ضربه ای سریع و حسابگرانه، تیمش را در خانه از میلان پیش بیندازد.

طارمی در دو مسابقه قبلی مقابل اتلتیکو و لیورپول نیز نمایش خوبی داشت و برترین بازیکن تیمش بود. او در بازی اتلتیکو یک بار دروازه حریف را باز کرد که کوشش او با تصمیم اشتباه داور به گل تبدیل نشد و در مسابقه مقابل لیورپول نیز با ضربه ای سر دروازه این تیم را گشود.

او امشب محور حرکات تهاجمی تیمش بود و به نظر استحقاقش به ثمر رساندن حداقل یک گل بود که این اتفاق با تعویض او در دقیقه 84 این مسابقه رخ نداد. اگرچه طارمی با تأثیرگذاری روی گل مأموریت خود را برای هم دسته ای هایش به نحو احسن انجام داد.

در انتها بازی مهدی طارمی به عنوان برترین بازیکن میدان معرفی گردید

منبع: فرارو

به "خشم زلاتان از پاس گل طارمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم زلاتان از پاس گل طارمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید