آتش سوزی خیابان بهار مهار شد

به گزارش انجمن آقای شرفی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق ساختمان اداری - تجاری در خیابان بهار تهران پس از گذشت بیش از 10 ساعت از وقوع آن اطلاع داد.

آتش سوزی خیابان بهار مهار شد

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا دراین باره گفت: انتها بعد از گذشت بیش از 10 ساعت از وقوع حریق در ساختمان اداری - تجاری واقع در خیابان بهار، آتش نشانان پیروز به اطفای حریق در این ساختمان شده و در حال حاضر عملیات لکه گیری و تخلیه دود در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این یکی از ماموریت های آتش نشانی بود، گفت: ده ها آتش نشان از چندین ایستگاه از صبح امروز و زمان اعلام وقوع حریق در محل حادثه حضور داشتند و انتها پس از گذشت بیش از 10 ساعت پیروز به مهار و اطفای شعله های آتش شدند و پس از آن نیز عملیات لکه گیری و تخلیه دود شروع شد که همچنان در حال اجرا است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در این حادثه رضا دارابی، فرمانده با تجربه و شجاع ایستگاه 120 سازمان آتش نشانی به شهادت رسید، گفت: دو سه نفر از آتش نشانان نیز دچار آسیب دیدگی سطحی شدند که خدمات درمانی را دریافت کردند.

ملکی پیش بینی کرد که تا یکی دو ساعت آینده ماموریت نفس گیر آتش نشانان در محل ساختمان 10 طبقه اداری - تجاری در خیابان بهار به خاتمه رسیده و عوامل آتش نشانی به ایستگاه های خود بازگردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بعلاوه درباره شرایط ایمنی این ساختمان گفت: این ساختمان که بیش از 50 سال قدمت دارد، در گذشته از آتش نشانی اخطار ایمنی دریافت نموده بود.

برابر مشاهدات خبرنگار ایسنا از محل حادثه تیم های مهندسی شهرداری تهران به منظور کنترل شرایط ساختمان همچنان در محل حضور دارند.

منبع: فرارو

به "آتش سوزی خیابان بهار مهار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی خیابان بهار مهار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید